DetoCol

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 117,00 zł 117.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 

 

DetoCol - 90 kapsułek

 

DetoCol jest preparatem przeznaczonym do pomocy w diecie oczyszczającej z pasożytów, grzybów i bakterii w warunkach domowych. Nie jest lekiem odrobaczającym, lecz suplementem diety nieinwazyjnym, niesupresyjnym i nie powodującym, o ile stosuje się go w porach i ilościach zalecanych - ani sensacji żołądkowych, ani uczucia dyskomfortu.

Istnieją liczne programy oczyszczające, odgrzybiające i odrobaczające, które przynoszą efekty szybsze i bardziej spektakularne, lecz są też zawsze mniej lub bardziej, ale zawsze uciążliwe dla osób im się poddających. Rolą DetoColu jest pomóc oczyścić organizm powoli, na przestrzeni miesiąca, bez konieczności głodówek, wymuszanych wypróżnień i jakiejkolwiek zmiany trybu życia.

 

Pełny Opis Produktu - LINK

 

 Kliknij TUTAJ >

Dedykowany jest on osobom chcącym oczyszczać swój organizm w warunkach domowych i w sposób jak najmniej dla nich kłopotliwy.

Profilaktyka zdrowotna w XXI wieku poświęca już dużo uwagi oczyszczeniu organizmu z niepożądanych gości, z organizmów, które na nas pasożytują i w najlepszym wypadku zaburzają nasze problemy metaboliczne i okradają nasze komórki z potrzebnych im substancji odżywczych: protein, węglowodanów, mikroelementów i witamin.

 

W najgorszym zaś, wpędzają nas w bardzo poważne choroby!

 

Korzyści z oczyszczania organizmu z pasożytów, grzybów, drożdżaków, bakterii i wydalanych przez nie produktów przemiany ich materii, bardzo często toksyn - są bezpośrednie i nie podlegające dyskusjom, a co najważniejsze, bardzo szybko odczuwalne przez nas obiektywnie.

 

Do tych korzyści należą:

- poprawa samopoczucia, stabilizacja układu nerwowego
- poprawa apetytu i przemiany materii, także lepsze funkcjonowanie układu wydalniczego
- natychmiastowa poprawa efektywności zdrowego odżywiania się i suplementacji.

 

Sposób stosowania:

Dla osiągnięcia optymalnych efektów należy stosować się ściśle do zaleceń spożywania preparatu. Opakowanie zawiera trzy rodzaje kapsułek w trzech oznakowanych odmiennie rodzajach blistrów. Przeznaczonych do spożycia w trzech porach dnia i oznaczonych: „rano”, „południe” i „wieczór”. Oczywiście dla każdego indywidualnie, pory te mogą oznaczać coś innego. Chodzi jedynie o to, by zachować każdodniowo taką właśnie kolejność spożywania kapsułek, w zgodzie z własnym rytmem dobowym, ale zawsze w kilkugodzinnych odstępach czasu. Dla skuteczności DetoColu ma znaczenie zachowanie dyscypliny takiego stosowania go oraz systematyczność.Przeznaczenie:

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Jedno opakowanie DetoCol zawierające 30 + 30 + 30 kapsułek przeznaczone jest do zużycia w ciągu 30 dni z zachowaniem dyscypliny stosowania po jednej kapsułce w trzech porach dnia.

Takie spożywanie DetoColu w ciągłości 30-to dniowej zaleca się powtarzać 3 x w ciągu roku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

 

 

Po zużyciu całego opakowania wskazana jest nie krótsza niż miesięczna przerwa przed rozpoczęciem spożywania kolejnego.

Przeciwwskazania:

Nie zaleca się stosowania preparatu przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Wrażliwość na składniki preparatu:

Działanie produktu może być różne u każdej osoby. W razie uczulenia na którykolwiek składnik lub trwające dłużej niż dwa dni rozwolnienia przy wypróżnianiu – należy przerwać spożywanie preparatu.

Składniki:

 żelatyna rybia (kapsułki twarde), olej z czystka, ekstrakt 4: 1 z kory drzewa mrówkowego,

ekstrakt 4: 1 z fiołka trójbarwnego,

ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej standaryzowany na 10 % kwasu glicyryzynowego,

ekstrakt 4:1 z mniszka lekarskiego,

żelatyna wieprzowa (kapsułki miękkie),

ekstrakt z ostryżu długiego standaryzowany na 40% kurkuminoidów,

ekstrakt 4: 1 z mięty pieprzowej,

ekstrakt z czosnku standaryzowany na 2% allicyny,

substancja przeciwzbrylająca – węglan wapnia,

ekstrakt 4:1 z części naziemnych bylicy piołunu.


Nie zawiera glutenu i stearynianu magnezu. Z uwagi na zawartość żelatyny wieprzowej w jednym z rodzajów kapsułek preparat nie jest przeznaczony dla wegan. Produkt wytwarzany jest w reżimie farmakologicznym. Receptura konsultowana helmintologicznie. 

 
 

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl