Atelokolagen 50 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 287,00 zł 287.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis 1. ATELOKOLAGEN COLWAY


 

 

 

  

 

 

 ATELOKOLAGEN 50 ml

po naciśnięciu dyspensera - na skórę wydobywa się już coś zupełnie innego, niż widać. Lekko mętny żel, o znajomej Wam strukturze. Opalizujący złotem, aksamitny i rozkoszny w dotyku miękkością serycyny (płynnego jedwabiu). W opinii każdej kobiety, która go dotknęła, nałożyła, powąchała - powalający. Leciutko jeszcze kleisty, gdyż zawiera także znany Wam świetnie tropokolagen (Kolagen Naturalny), ale natychmiast się wchłaniający – dający nieprawdopodobny pierwszy efekt.

 

 

„Produkt ten pozytywnie zaskakuje, już przy pierwszym kontakcie ze skórą. Jest zdecydowanie mniej lepki, niż Kolagen Nativ czy Kolagen Naturalny, ma bardzo przyjemną lekką, delikatną konsystencję i doskonale rozprowadza się na skórze.

Jego kolejną ważną zaletą, jest niewiarygodna jak na kolagen wchłanialność. Atelokolagen można bardzo szybko wmasować w skórę, przy użyciu znikomej ilości wody, co było to do tej pory niemożliwe. Proces ten, jest bardzo przyjemny i nie stanowi żadnego problemu dla użytkownika, skóra nie jest ściągnięta ani nieprzyjemnie napięta. Dla osoby stykającej się pierwszy raz z tym produktem, będzie to niebywałe zaskoczenie i ogromna niespodzianka. 

Efekt jaki pozostawia ten kosmetyk, to cudownie miękka, gładka, wręcz aksamitna w dotyku skóra oraz uczucie doskonałego głębokiego nawilżenia. Dopełnieniem jest zapach, wspaniały, delikatny i elegancki po prostu różany...

Dodam tylko, że rzadko zaskakują mnie kosmetyki, a ten mnie powalił...”

Paulina Michalska – dyplomowana kosmetyczka i trener produktowy

 

 

   

ARCYDZIEŁO BIOTECHNOLOGII – WYJĄTKOWY  KOMPLEKS TRZECH NATYWNYCH BIAŁEK  KOLAGENOWYCH WZBOGACONY SERYCYNĄ I ZŁOTEM –  LUKSUSOWA PIELĘGNACJA ANTI-AGE

 

 Atelokolagen to kolejny kosmetyk anti-age w rodzinie transdermalnych żeli  kolagenowych Colway. Stworzyliśmy go łącząc trzy rodzaje  niskocząsteczkowego kolagenu.

 

 • Pierwszy z nich to izolowane ze skór rybich molekuły, które zachowują    konformację potrójnej helisy (tropokolagen).
 • Drugi to atelokolagen, kolagen w postaci trójspiralnej, który poprzez poddanie działaniu pepsyny uzyskuje idealną czystość biologiczną. Dzięki temu może być stosowany do zabiegów medycyny estetycznej.
 • Trzecim jest prokolagen, czyli łańcuchy peptydowe, które w procesach kolagenogenezy dopiero tworzą spirale kolagenowe.

 


Zachwycający model helisy kolagenowej, zanurzonej w hydrożelu, powstał z :

 • atelokolagenu, elastyny,
 • płynnego jedwabiu oraz
 • niejonowego złota.

 

Złoto wraz z peptydami kolagenowymi działa na zasadzie pompy jonowej:

 • przyspiesza migrację składników aktywnych,
 • koi skórę, wspomaga wymianę mikroelementów,
 • stymuluje proces oczyszczania organizmu drogą skórną.

 

Dzięki serycynie, czyli płynnemu jedwabiowi, żel jest fantastycznie aksamitny w dotyku i doskonale rozprowadza się na skórze. Po otwarciu luksusowego i bezpiecznego flakonu airless towarzyszyć Ci będzie delikatny zapach olejku różanego, który uprzyjemni pielęgnację.

atelokolagen Colway

 Atelokolagen jest to kolagen rozpuszczony przez proteazę, jednakże   zachowuje właściwości fizyczne naturalnego, nierozpuszczonego kolagenu.   Ponadto atelokolagen wykazuje dodatkowe, wzmocnione działania, nie    pojawiające się w przypadku naturalnej substancji.

 Kolagen znany jest ze swoich bardzo niskich właściwości antygenowych (bądź   reaktywności, oznacza to np. to, że wywołuje tylko niewielką odpowiedź   immunologiczną), ponieważ większa część cząsteczki kolagenu skomponowana   jest z sekwencji G-X-Y aminokwasów, która nie różni się wybitnie nawet u   przedstawicieli różnych gatunków świata zwierząt. Uważa się, że za obecność   nawet niewielkich właściwości antygenowych kolagenu odpowiadają   telopeptydy umieszczone na końcach cząsteczek kolagenu, które nie zawierają  sekwencji G-X-Y. Z racji, że atelokolagen pozbawiony jest telopeptydów, antygenowość jego jest jeszcze niższa niż kolagenu.

Poza niską antygenowością, atelokolagen jest uzyskiwany w bardzo czystej postaci. Wiąże się to z zastosowaniem proteazy, która użyta podczas ekstrakcji kolagenu, odłącza inne białkowe zanieczyszczenia.

Atelokolagen może być otrzymywany w różnych konfiguracjach. Jego właściwością jest to, że jest rozpuszczalny, a w formie ciekłej może być przekształcany w szeroki wachlarz innych kształtów. Poprzez wysuszenie roztworu, można pozyskiwać atelokolagen w postaci filmu, na drodze liofilizacji można osiągnąć strukturę podobną do gąbki, a konfiguracje sznuropodobne są możliwe do uzyskania dzięki ekstruzji (wytłaczaniu). Możliwe jest także otrzymanie proszków, granulek, czy żeli. W związku z tym, możliwe jest uzyskanie takiej postaci atelokolagenu, aby dostosować konfigurację do odpowiedniego zastosowania, w celu uzyskania najlepszych efektów.

tworzenie atelokolagenu

Już wkrótce w Colway, a tym samym na www.kolagen66400.pl pojawi się nowy produkt – niesamowity i unikalny. Atelokolagen, bo o nim mowa, to dość podobny znanemu nam hydratowi (Kolagen Naturalny) zbiór molekuł kolagenowych ekstrahowanych także ze skór rybich, lecz inną metodą.

Medycyna zna go już od 30 lat, jednak dopiero niedawno trafił pod lupę polskich biochemików, którzy uczynili z niego świetnie rokujący kosmetyk. Jest idealnie czysty biologicznie, transparentny, w 100 % hipoalergiczny, doskonale wpisuje się w futurystyczne trendy kosmetologiczne, jako klinicznie zbadany in vivo, całkowicie bezpieczny nośnik informacji genetycznej. Jego odporność termiczną zbliżono już do 40 st. C. Umożliwia regulowanie jego „żelowości”, emulguje się nawet z koloidami metali szlachetnych.

Ale to, co mnie osobiście zainteresowało to jego niskie właściwości antygenowe – wywołuje bardzo małą odpowiedź immunologiczną organizmu (czyli organizm nie widzi wielkiego zagrożenia ze strony atelokolagenu).

Już dotychczasowe kolageny Colway taką odpowiedź wywoływały niewielką, w porównaniu do tysięcy kosmetyków z drogerii. W atelokolagenie jednak, dzięki usunięciu telopeptydów obecnych w białkach kolagenowych i odpowiedzialnych za jego immunogenność, odpowiedź immunologiczna organizmu jest niemal zerowa!

 

Atelokolagen Colway uderza nie tylko w główną przyczynę pojawienia zmarszczek, którą jest deficyt kolagenu.

 • Stymuluje procesy odnowy skóry,
 • zapewnia optymalny stan nawilżenia.
 • Skóra staje się wygładzona, lekko napięta i odporna na działanie upływającego czasu.
 • Polecamy do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl