Jak prawidłowo nakładać kolagen Colway?


 

Twoją paczkę dostarczymy szybko i bezpiecznie. W kraju i za granicą!

Witam Cię serdecznie w naszym sklepie. Kolagen66400.pl to firmowy sklep marki COLWAY. Zapoznaj się z pełną ofertą rybiego kolagenu naturalnego. Znajdziesz tutaj produkty z kolagenem na twarz, na zmarszczki, do pielęgnacji Twoich włosów, kolagen w tabletkach. Kolageny naturalne COLWAY na skórę, to cała seria produktów do twarzy, kolagen pod oczy, do ciała, kolageny do pielęgnacji włosów i paznokci. Kolageny natywne COLWAY zawierają innowacyjne składniki, wzmacniające moc samego kolagenu naturalnego. Poznaj wszystkie suplementy COLWAY z kolagenem. 

Inwestuj w siebie. Bo warto!

 

Polecane produkty

CollUp kolagen w tabletkach 60 szt - idealny dla Kobiet!

CollUp kolagen w tabletkach 60 szt - idealny dla Kobiet!
CollUp kolagen w tabletkach 60 szt - idealny dla Kobiet!

CollUp jest kolagenowym suplementem diety zawierającym kompleks wszystkich składników niezbędnych do regeneracji włosów, skóry i paznokci. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

199,00 zł

szt.
Czy kolagen naturalny Colway działa

 Jak działa kolagen naturalny COLWAY?

Sam mechanizm działania kolagenu naturalnego Colway na Twoją skórę jest bardzo prosty. Żel kolagenowy nakładasz na skórę twarzy. Pod wpływem temperatury Twojej skóry kolagen zawarty w żelu rozpada się na mniejsze cząsteczki. Są to aminokwasy i peptydy sygnałowe. Tak powstałe cząsteczki rozpadu kolagenu naturalnego są już na tyle małe, by pokonać warstwę Twojego naskórka. Penetrują Twoją skórę, aż znajdą się w pobliżu Twoich komórek produkujących Twój kolagen. Komórki te nazywamy fibroblastami.

To dlatego przez długi czas panowała opinia, że "kolagen naturalny nie jest w stanie pokonać bariery skóry". To jest oczywiście prawda. Sam kolagen naturalny jest zbyt duży. Nie pokona tej bariery. Ale już cząsteczki jego rozpadu, które rozpadają się na dużo mniejsze, pod wpływem temperatury (już w granicach 28 st C) owszem już tak! I to jest właśnie fenomen odkrycia przez polskich biochemików rybiego kolagenu naturalnego. To Polacy jako pierwsi odkryli to zjawisko i objęli je patentem, w roku 2000. Więc wcale nie tak dawno.

 

Co dzieje się dalej z kolagenem naturalnym

Po rozpadzie kolagenu naturalnego na aminokwasy i peptydy sygnałowe, powstaje zjawisko niezwykłe. Komórki produkujące Twój kolagen odbierają pojawienie się w swoim pobliżu cząsteczek sygnałowych jako sygnał do większej produkcji. I to robią. Produkują więcej i więcej. Dlaczego tak się dzieje? To jeszcze nie zostało do końca zbadane, ale fakt jest faktem. Twoja skóra po aplikacji kolagenu naturalnego zaczyna produkować więcej kolagenu. A stąd już tylko krok do poprawy całej siatki podtrzymującej Twoją skórę. Siatki złożonej z włókien kolagenowych i elastyny.

Oczywiście by ten proces utrwalać musisz systematycznie pobudzać swoje fibroblasty. Proces wymiany całego kolagenu na Twojej twarzy to 110 dni. I tyle powinna trwać pełna kuracja kolagenem naturalnym. Minimum 4 miesiące, by utrwalić do końca efekty napięcia Twojej skóry,

 

Czy więc kolagen naturalny Colway naprawdę działa

Oczywiście nie będę Cię przekonywał za wszelką cenę. Jeżeli już stosowałaś/eś kolagen naturalny to już wiesz. Jeżeli nie, to nic Cię lepiej nie przekona jak po prostu spróbować kolagenu na własnej skórze. Wielu Klientów naszego sklepu z kolagenem naturalnym Colway była na początku sceptyczna i podejrzliwa. Nie miała zaufania do tych produktów. Oczywiście to zjawisko jak najbardziej normalne. Wszyscy podchodzimy do nieznanego z dużą rezerwą i nieufnością. Ale juz po pierwszych aplikacjach... Możesz o tym poczytać w naszym dziale: Opinie Colway. Publikujemy tam opinie naszych Użytkowników o tym, jak kolagen naturalny Colway zadziałał w ich przypadku. Ciekawa lektura. Zapoznaj się z tymi wpisami w wolnej chwili.

Jaka jest cena kolagenu naturalnego Colway w naszym sklepie kolagen66400.pl. Przy każdym produkcie masz pokazaną cenę. Pamiętaj, że zamawiając większe opakowania zyskujesz dodatkowe porcje kolagenu niż przy zakupie mniejszych butelek. Fakt, jednorazowo zapłacisz więcej, ale dostaniesz proporcjonalnie do wyższej ceny dużo więcej kolagenu dla siebie. Zapoznaj się też z naszymi działami: Promocje i Nowości. 

 

Colway 30% Rabat:

Biuro Obsługi Klienta COLWAY

 

kolagen naturalny Colway

 Kontakt / Zamówienia / Porady

tel.  797 635 990 

KLIKNIJ numer i ZADZWOŃ!

mail: kliknijkolagen@gmail.com

 

Kolagen do twarzy

Kolagen do twarzy to podstawowy produkt anti-age. Przenika warstwę naskórka i Twoja skóra zaczyna produkować więcej kolagenu dla Ciebie. Do każdego rodzaju skóry, bez względu na wiek. Kolagen rybi działa przeciw zmarszczkowo, Twoja skóra jest napięta, rozświetlona. Zanikają wypryski, krosty, przebarwienia. Wybierz kolagen do twarzy dla siebie, zobacz pełną ofertę >

Kolagen do twarzy

W naszej ofercie są kolageny naturalne i natywne. Kolageny naturalne o bardzo prostym składzie. W kolagenach natywnych dodane są składniki zwiększające zakres działania. Dedykowane cerom trądzikowym, z przebarwieniami, dla mocno zniszczonej skóry - zobacz wszystkie produkty >

Kremy z kolagenem Colway

Kremy z kolagenem Colway wykorzystują kolagen rybi. W każdym z nich jest nasze awangardowe białko. Innowacyjne składniki kremów kolagenowych Colway wzmacniają moc działania samego kolagenu. Kremy wygładzają skórę i zapewniają (zwłaszcza nocą) doskonałe odżywienie komórkowe Twojej skóry na twarzy  - zobacz wszystkie propozycje >

 

kremy z kolagenem

Atelokrem MC 2 - krem dla aktywnych kobiet, lubiących ciągły ruch. Wszystko czego potrzebuje Twoja skóra, jest w tym kremie. Uwalnia się przez 24 h. 

Krem diamentowy Blue Diamond - wysublimowana pielęgnacja skóry na poziomie komórkowym. Idealny krem dla bardzo wymagających Konsumentek, które oczekują od kremu czegoś niezwykłego.

Ponadto: krem nawilżający, odbudowujący strukturę skóry, DNA, innowacyjna atelomaska - 3 w 1 - zobacz pełną ofertę i wybierz krem dla siebie >

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl