Uzupełnij!

 

 

Jak uzupełnić kolagen?

Przekroczenie magicznej liczby 30 lat dla większości kobiet jest przełomowe . Zaczynają dostrzegać zmiany na skórze. W lustrze przeglądają się dłużej i częściej. Coraz częściej pada pytanie: co robić?

 

Ciebie to też dotyka?

Nie martw się. Wiesz już, że starzenia się skóry nie zatrzymamy. To nieodwracalne procesy. Ale... Możemy opóżnić te zmiany o wiele lat. Nie jest to naprawdę trudne. Co byś powiedziała na mocną poprawę  wyglądu skóry już po miesiącu. Za długo?... ale ten proces będzie trwały. 

 

Gładka i jędrna skóra, wytrzymałe ścięgna, mocne chrząstki i więzadła – za te wszystkie czynniki odpowiada kolagen białko wytwarzane przez komórki tkanki łącznej. Wraz z wiekiem produkcja kolagenu staje się coraz mniej efektywna, co objawia się m.in. zmarszczkami oraz problemami ze strony stawów.

 

 

Zanik kolagenu odbija się zawsze na skórze. Brak białka sprawia, że traci ona sprężystość i młody wygląd , a na jej powierzchni tworzą się coraz głębsze zmarszczki . Skóra uboga w kolagen staje się bardziej podatna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych (w tym różnego typu toksyn) i nie jest wstanie wystarczająco dobrze obronić się przed bakteriami.


Zanik kolagenu więc to proces na, który nie mamy w zasadzie większego wpływu. Coraz trudniej pozyskać dobry kolagen z jedzenia. Najwygodniejsza formą uzupełniania kolagenu od wewnątrz są kapsułki z dobrej jakości kolagenem –

 

 

 #  Rozwiązanie 1. Suplementacja.

 

Suplementy diety wzbogacone o kolagen -  uzupełnisz kolagen dzień po dniu od wewnątrz. Naturalna wymiana kolagenu  trwa około 4 miesiące. Tyle też powinna trwać prawidłowa suplementacja. Naturalna odnowa kolagenu to proces. W tym okresie odbudujesz swój kolagen. Twój organizm stanie się biologicznie młodszy –

 

- Colvita COLWAY >>>

- Witamina C z kolagenem >>>

 

 

Co uzyskasz?

Odłożenie procesu starzenia na wieele lat. Twoja skóra odzyska dawny blask. Będzie bardziej napięta. Dlaczego? Dodatkowy kolagen sprawi, że będzie gęstsza. Poprawisz kondycję całego organizmu. Więcej kolagenu to młodszy wygląd. Lepsza tkanka łączna. Ścięgna, powięzi bardziej elastyczne.

 

Tak to działa!

 

# Rozwiązanie 2. Kolagen Naturalny na skórę.

 

 

Chcesz efektów od razu? Twoim głównym problemem są  zmarszczki, tradzik różowaty, wypryski, krostki? Zastosuj kolagen bezpośrednio na skórę. To żel kolagenowy. Nakładasz go bezpośrednio na zmarszczki, szyję i dekolt. Efekt napiętej skóry uzyskasz po pierwszym użyciu. Dzień po dniu zacznie znikać tradzik różowaty. Wypryski i krostki.

 

Tak to działa.

 

  • Masz całą rodzinę skutecznych  kolagenów pod ręką – zobacz TUTAJ >>>

  

 

Który kolagen wybrać?

Poczytaj opisy, obejrzyj filmy. Każdy z nich da radę. Nie możesz się zdecydować? Zacznij od Kolagenu Platinum – po pierwszym użyciu poznasz moc polskiego kolagenu. Skóra będzie napięta, gęsta i gładka.

 

Takich rezultatów oczekuj! W krótkim czasie…

 

# Jeszcze pamiętaj o tym: Dobre jedzenie i ruch. O to zadbaj już sama. Wiesz na pewno co jeść by dobrze to wpłynęło na Twoją skórę. Nie będę Ci tego powtarzał. Jesteś świadoma. Wiesz co i jak.

 

Dbaj o siebie. Inwestuj w swoje zdrowie i wygląd. To się zawsze opłaca!

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl