Trądzik różowaty

 

Trądzik różowaty to defekt skóry, który dotyczy kobiet, mężczyzn, ludzi młodych. Najczęściej leczony jest dermatologicznie sterydami. Takie leczenie przynosi różne skutki. Polski kolagen Colway proponuje inne rozwiązanie.

Jak to działa?

Polski kolagen przenika naskórek wnika w struktury skóry i zmienia ją. Zmusza organizm do większej produkcji kolagenu. Wspomaga problem trądziku różowatego od wewnątrz. Zmienia strukturę skóry, wzmacnia włókna kolagenu w skórze. Posiada 100% przyswajalność jako naturalny produkt pozyskany z natury, z rybich skór.

Taki materiał organizm człowieka uznaje za przyjazny i akceptuje w postaci wchłaniania przez pory skóry w głąb naskórka. Polski kolagen posiada ponadto właściwości bakteriobójcze i kojące, co przy pielęgnacji skóry z trądzikiem różowatym jest kluczowe.

Po nałożeniu kolagenu Platinum ( produkt do zastosowania na trądzik różowaty) skóra otrzymuje dodatkową dawkę kolagenu od wewnątrz, zmienia swoją strukturę, wzmacnia włókna kolagenu i elastyny, likwiduje ogniska zapalne i bakterii, które są przyczyna trądziku różowatego.

Dodatkowe właściwości antybakteryjne i kojące zabezpieczają skórę przed powstawaniem nowych ognisk bakterii. Zaczyna się proces powrotu struktury skóry do właściwego stanu i zanikają źródła infekcji - siedliska bakterii powodujących trądzik różowaty.

UWAGA!

  • absolutnie nie wolno wyciskać ropnych nacieków (zostaną blizny, infekcja się rozszerzy)
  • myć twarz z użyciem specjalnych środków (syndety), które nie uszkadzają kwaśnej powłoki ochronnej skóry ( płaszcz lipidowy), zalecamy: żel do mycia twarzy z kolagenem
  • przy kuracji niezbędna jest lewoskrętna witamina C, która odpowiada za powstawanie nowych włókien kolagenu, chroni komórki skóry przed uszkodzeniem( wolne rodniki), wzmacnia system odpornościowy organizmu zalecamy: WITAMINA C

 

Po zastosowaniu tych zasad problem trądziku różowatego ustępuje. Pełna kuracja trwa 4 miesiące ( opakowanie 50 ml kolagenu Platinum jest wystarczające).

-----------------------------

Dla osób cierpiących na trądzik różowaty przytoczę tylko opinię Pani Ireny o zastosowaniu kolagenu Naturalnego Colway Platinum, żelu do mycia i witaminy C:


OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

 

Witam !

Z powodu trądziku różowatego długo byłam leczona hormonami, kiedyś zetknęłam się pozytywną opinią działania kolagenu platinum. Zamówiłam go i w moim przypadku okazał się REWELACJĄ. Pozbyłam się bólu i sączących ran w okolicy nosa i brody, zniknęło również zaczerwienienie. Pogrubiała skóra stała się elastyczna i jędrna. Nareszcie mogę chodzić nie martwiąc się swoim wyglądem. Dawno odstawiłam hormony i inne środki które nie zawsze były skuteczne. Gorąco polecam KOLAGEN osobom z takim problemem jak mój. Swoją koleżankę nie musiałam długo przekonywać sama widziała moje efekty i mimo że ona nie ma problemu z trądzikiem to jest również zadowolona – poprawił się jej koloryt skóry, zniknęły przebarwienia. Myślę że jeszcze długo będę stosować kolagen.

Pozdrawiam Małek Irena

 

1. Kolagen Platinum na trądzik różowaty

2. żel do mycia twarzy - przeciwzapalny i antybakteryjny

3. witamina C, pochodzi z ekstraktu roślin: gryki i pomarańczy

 

 

 

 

Inni Klienci kupili również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl