Cienie i worki

krem pod oczy, worki i cienie pod oczami

 

/userdata/public/assets//Jakie-witaminy-s%C4%85-wa%C5%BCne-dla-os%C3%B3b-aktywnych-fizycznie_v2_%20%283%29.pdf

 

Worki pod oczami i cienie pod oczami są zmorą nawet bardzo młodych dziewcząt. Niektóre z nich, zwłaszcza te o delikatnej karnacji, notorycznie oglądają w lustrze swoje odbicie ozdobione sinymi podkówkami.

Nieestetyczne, opuchnięte worki pod oczami często pojawiają się z przyczyn strukturalnych lub dziedzicznych. Duże, nabrzmiałe kieszonki skórne pod oczami oszpecają twarz, dlatego każdy, komu przytrafiły się worki pod oczami lub cienie pod oczami , chciałby się ich szybko pozbyć. Do niedawna było to możliwe tylko operacyjnie.

Cera z wiekiem traci swoją elastyczność, a mięśnie słabną. W ten sposób wokół oczu może pojawić się luźna skóra, która marszczy się na powiekach i opada. Tłuszcz, który gromadzi się w oczodołach, z czasem przesuwa się i wypełnia worki wokół powiek.

Inną przyczyną powstawania obrzęków jest gromadzenie się wody w tkankach. Płyn może się gromadzić z różnych powodów, najczęściej jest to złe krążenie krwi i podwyższona przepuszczalność naczyń włoskowatych.

Problem opadniętych, nabrzmiałych powiek jest zwykle rozwiązywany w sposób inwazyjny lub naturalny.

Ingerencja chirurga plastycznego, to sposób inwazyjny który usuwa worki pod oczami i cienie pod oczami, zabieg zwany blefaroplastyką.

 

Blefaroplastyka to:

  • ingerencją chirurgiczną, w czasie której
  • powieka zostaje otwarta w części wewnętrznej lub zewnętrznej,
  • odssysa się tłuszcz oraz usuwa nadmierne ilości skóry.

 

Blefaroplastyka jest najczęściej spotykanym zabiegiem chirurgii estetycznej, którą przeprowadzają chirurdzy plastyczni w Ameryce. Od kilku lat dostepna też w naszym kraju.

 

 

Eliksir pod oczy – krem na obrzęki i worki pod oczami to alternatywa dla osób, które chcą uniknąć operacyjnego usuwania worków pod oczami. Zawiera ono specjalny składnik - Eyeseryl, który działa ściągająco na worki pod oczami, skutecznie redukuje obrzęki wokół nich. W sposób wyraźny i nieinwazyjny, bez konieczności operacji poprawia stan i wygląd skóry wokół oczu.

Badania wykazały, że dzięki zastosowaniu terapeptydu Eyeseryl, krem pod oczy, a bardziej Eliksir pod oczy z kolagenem działa ściągająco na worki pod oczami, przyczyniając się do znacznej poprawy w wyglądzie podpuchniętych obwódek oczu.

 

 Sposób na worki pod oczami

Skuteczne rozwiązanie sprawdzone przez wielu Konsumentów, do wypróbowania (podajemy obok).

 

 

Badania przeprowadzone w Ameryce na grupie 1000 kobiet wykazały, że u 70% z nich poprawa nastąpiła już po 15 dniach stosowania tego niezwykłego kremu pod oczy. Po 60 dniach stosowania Eyeseryl, aż 95% kobiet było zadowolonych z rezultatów.

Rozwiązania na worki pod oczy

 

Preparat wygładza także skórę i usuwa obrzęki oraz nawilża i zwiększa elastyczność skóry. Krem pod oczy z kolagenem jest najwyższej klasy kosmetykiem wykorzystującym światowe zdobycze farmaceutyki.

Produkt sprawdza się tak samo dobrze u kobiet, jak i mężczyzn.

Główny problem pielęgnacji i utrzymania wizualnej młodości twarzy z jakim się zmagają współczesne kobiety, ale też i mężczyźni - to worki pod oczami i cienie pod oczami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl