Blizny potrądzikowe

Blizny potrądzikowe

 

 

Kolagen Naturalny to jeden z nielicznych dostępnych produktów usuwający (spłycający) skutecznie blizny potrądzikowe.

 

Jak to działa?

 

Skóra jest zbudowana w 70% z kolagenu, ma on decydujący wpływ na ostateczny wygląd skóry. Blizny potrądzikowe to miejsca (wgłębienia) po ropnych ogniskach zapalnych przy trądziku. Te dziury to właśnie brak kolagenu, który trzeba naturalnie uzupełnić.

Kolagen uzyskiwany ze skór rybich, jedyny z dostępnych produktów pokonuje warstwy naskórka. Uzupełnia i " wypełnia" brakujący kolagen w dziurach po trądziku. Jest to proces naturalny, trwa kilka miesięcy, ale etapowo i naturalnie odbudowuje skórę w miejscach z bliznami. Skóra zaczyna się wyrównywać, aż w końcu blizny ulegają likwidacji (dużemu spłyceniu).

Zmienia się struktura skóry, przybywa kolagenu. Ubytki zaczynają się wypełniać nowym kolagenem. Blizny potrądzikowe są systematycznie spłycane i zanikają, bądź ulegają znacznemu wyrównaniu.

 

Etapy poprawy wyglądu skóry

 

1. W pierwszym miesiącu aplikacji brzegi blizny ulegają zmiękczeniu, to pierwszy objaw poprawy wyglądu skóry, można już pomału zmniejszać ilości ciężkich pudrów i fluidów kryjących


2. W drugim miesiącu skóra jest już napięta, wygładzona i nawilżona. Blizny ulegają wypłyceniu, proces naprawy skóry trwa, struktura skóry zostaje uzupełniana nowymi włóknami kolagenu, blizny potrądzikowe są już znacznie mniejsze, widać już gołym okiem różnice sprzed kuracji, a stanem na dziś, można zmniejszyć makijaż,

 

3. Trzeci i czwarty miesiąc to etap utrwalania uzyskanych efektów spłycenia blizn potrądzikowych, ale uwaga! każdy proces naprawy skóry jest bardzo indywidualny. Jeżeli skóra nie uzyskała efektów 1 i 2 miesiąca, to jest to czas na uzyskanie i utrwalenie tych efektów właśnie w tym okresie.

 

4. Naturalny proces wymiany kolagenu w skórze na twarzy trwa około 4 miesiące. To czas kiedy należy codziennie, systematycznie 2 x dziennie stosować Kolagen Platinum by zlikwidować (spłycić) blizny potrądzikowe. Tylko przy systematycznym stosowaniu kolagenu uzyskamy zadowalające efekty.

 

Jaka jest skuteczność kuracji kolagenem?

 

1. Skuteczność stosowania kolagenu Platinum na blizny potrądzikowe wynosi 95%. Co te wyniki oznaczają? 95 Osób na 100 Użytkowników jest zadowolonych z efektów 4 miesięcznej kuracji kolagenem. Nie we wszystkich przypadkach udało się całkowicie zlikwidować powstałe dziury, ale 95 % Osób stwierdziło bardzo dużą poprawę wyglądu skóry, porównując wygląd skóry przed i po kuracji. Większość z tych Osób ograniczyło do minimum lub wyeliminowało zupełnie produkty kryjące blizny potrądzikowe.

 


Jak wygląda prawidłowa likwidacja blizn potrądzikowych kolagenem?


 

1. Zmywamy skórę żelem do mycia twarzy z kolagenem.


Musimy przygotować skórę
do aplikacji kolagenu. Skóra musi być idealnie czysta, pory skóry otwarte, gotowe na przyjęcie kolagenu. Do mycia skóry używamy żelu do mycia z kolagenem Zobacz TUTAJ

 

 

2. po umyciu skóry aplikujemy kolagen Platinum,

codziennie, konsekwentnie, 2 x dziennie, rano po umyciu skóry żelem kolagenowym i wieczorem po zmyciu twarzy i demakijażu. Uwaga! zawsze na mokrą skórę.

Kolagen Platinum na blizny potrądzikowe Zobacz TUTAJ

 

 

3. po aplikacji kolagenu PLATINUM stosujemy kremy

nawilżające na dzień, lub regenerujące na noc. Kremy te są synergiczne z kolagenem i nie powodują jego "ścinania". Inne kremy mogą ściąć aktywny kolagen, który nie wniknie w skórę i nie zadziała. Oczywiście można użyć innych kremów, ale trzeba poczekać minimum 30 minut po aplikacji kolagenu Platinum, zanim posmarujemy skórę. Kolagen musi mieć czas na wchłonięcie i zadziałanie.

 

 

4. Można wypróbować jak działają kremy z kolagenem

na skórę, w naszej ofercie są próbki produktów do zastosowania na próbę Zobacz TUTAJ

 

 

5. absolutnie konieczne jest nasycanie organizmu roślinną witaminą C,

bez udziału tej witaminy nie powstanie nowe włókno kolagenu i cała kuracja nie będzie skuteczna. Witamina C bierze udział w "zaplataniu" każdego włókna, bez tej witaminy cała kuracja jest niepełna i ograniczona.

Odpowiednia witamina do kuracji blizn potrądzikowych Zobacz TUTAJ

 

 

6. Kolagen Platinum musi być nanoszony systematycznie, co najmniej 2 x dziennie,

rano i wieczorem, musimy odpowiednio przygotować skórę, nasycić organizm witaminą C pochodzenia roślinnego. Blizny potrądzikowe ulegną znacznemu spłyceniu lub likwidacji, skóra nabierze jednolitego koloru, znikną przebarwienia, kolor cery będzie jednolity, skóra będzie nawilżona, gładka i promienna.

Dzwoń i dowiedz się jak usunąć blizny potrądzikowe.

 

 

Inni Klienci kupili również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl