1. Kolagen rybi – TOP 3 produkty, które uratują Twoją cerę i włosy

Który kolagen jest do twarzy? Który kolagen jest najmocniejszy? Jaki kolagen na skórę użyć?

  

Często dostajemy od naszych czytelników i klientów pytania o to, jak prawidłowo rozpocząć kurację rybim kolagenem, jakich produktów użyć na początku i dlaczego pierwszy etap jest tak ważny?

Zacznijmy od tego, że aby Twoja kuracja rybim kolagenem przyniosła najlepsze rezultaty i osiągnęła założone przez Ciebie cele pielęgnacyjne, musi być ona dwutorowa.

 

Co to tak właściwie znaczy? 

 

Dwutorowa kuracja rybim kolagenem

 

 

Krok 1 – kuracja punktowa

Trzech młodych polskich naukowców, którzy pracowali na transoceanicznym statku „Profesor Siedlecki” w latach 80. ubiegłego stulecia, nie zdawało sobie sprawy, że dokonali przełomowego odkrycia w dziedzinie kosmetologii. Opracowali bowiem metodę pozyskania kolagenu z rybich skór, który zachowywał swoją aktywność poza żywym organizmem ryby! To wyjątkowe dla światowej kosmetologii wydarzenie zawdzięczamy właśnie Polakom. Tak pozyskany kolagen można było konfekcjonować w butelki.

 

Aplikacja niewielkich ilości tego perfekcyjnego produktu, pozwoliła na podniesienie produkcji kolagenu w naszej skórze. Głęboka penetracja i przenikanie rybiego kolagenu w najgłębsze warstwy skóry pobudza Twoje komórki do większej produkcji kolagenu. Dzięki jego zwiększonej ilości Twoja skóra odzyskuje elastyczność i napięcie, a zmarszczki zanikają lub ulegają dużemu spłyceniu jeżeli są głębsze. 

 

Tak działa rybi kolagen w formie żelu po aplikacji na skórę Twojej twarzy, szyi i dekoltu. Jeżeli chcesz prawidłowo rozpocząć pielęgnację skóry, musisz działać punktowo. A więc zaczynasz od nakładania żelu kolagenowego na miejsca, które jako pierwsze wymagają wysokiej jakości pielęgnacji.

 

Do rozpoczęcia Twojej kuracji kolagenowej idealnym produktem będzie Kolagen Naturalny Platinum marki Colway.

 

Dlaczego Kolagen Platinum?

To nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami dowiodło, że na początek kuracji punktowej, czyli konkretnego obszaru Twojej skóry idealnym produktem jest właśnie kolagen Platinum. 

 

Posiada tylko 4 składniki, które naturalnie znajdują się w Twojej skórze! Są to kolagen, elastyna, woda i kwas mlekowy. Tak prosty skład daje pewność, że nic nie uczuli Twojej skóry. Żadnych wypełniaczy i dodatków zapachowych. Nic więcej, zero chemii.

Mało tego! Kolagen naturalny wraz z elastyną działają bakteriobójczo, więc kolagen Platinum użyty na skórę z problemami uczyni ją gładką, rozświetloną i wyraźnie odmłodzoną. Wszelkie plamy, nierówności i zaskórniki znikają jak za dotknięciem magicznej różdżki!

To idealny produkt dla osób z wszelkimi egzemami skóry, dla skóry po przejściach, po nieudanych zabiegach kosmetycznych, dla skóry z trądzikiem, z przebarwieniami i po solariach.

Proces odnowy Twojej skóry wymaga jednak czasu i Twojego zaangażowania. Każdego dnia, rano i wieczorem, musisz aplikować kolagen Platinum na swoją skórę. I tak przez minimum 4 miesiące.

Kolagen rybi marki Colway jest jednak bardzo wydajny. Zawiera dużą ilość mocno skoncentrowanego kolagenu rybiego. Cały kolagen na Twojej twarzy potrzebuje 110 dni na pełną wymianę. To dlatego Twoja kuracja powinna tyle trwać. Oczywiście pierwsze efekty zobaczysz już nawet po pierwszych aplikacjach, ale żeby utrwalić stan naprawy skóry, okres pielęgnacji musi trwać przynajmniej te 4 miesiące. 

 

Wszystkie te cechy sprawiają, że kolagen Platinum jest idealnym produktem do rozpoczęcia kuracji kolagenowej.

 

REKLAMA

-----------------------------------------------------------------

 

Masz problemy z workami pod oczami, sińcami?

Wystarczy 15 minut i zobaczysz różnicę!

 

Kliknij Obrazek i zobacz więcej >

 

-------------------------------------------------------

 

 

Krok 2 – kuracja ogólna

Pielęgnujesz skórę twarzy, szyi i dekoltu, a więc nakładasz aktywny kolagen w miejsca wymagające Twojej interwencji, ale co z resztą? Z włosami, skórą całego ciała, skórą na dłoniach i z paznokciami? A co jeśli masz problem z ruchomością stawów? Bolą Cię kolana, a poruszanie rękoma i barkami przyprawia o dyskomfort?

 

Prawdą jest, że poziom kolagenu w Twoim organizmie odpowiada za stan Twojej tkanki łącznej. To właśnie kolagen jest składowym budulcem niemal 30% całego Twojego organizmu!

Jest więc wszechobecny w Twoim ciele. Wypełnia i stabilizuje Twoje organy wewnętrzne i spaja cały Twój organizm. Znajdziesz go nawet w rogówce oka. Nawet nazwa pochodząca z greckiego słowa „kolla”, oznaczającego klej, mówi sama za siebie. Wiesz na pewno, że poziom Twojego kolagenu ma też duży wpływ na Twój wygląd i samopoczucie.

No dobrze, więc pozostaje pytanie o to, jak w takim razie można uzupełnić tak ważny dla organizmu składnik.

 

Jak prawidłowo uzupełnić kolagen?

Podstawowym źródłem uzupełniania kolagenu powinno być codzienne pożywienie. Ale to codzienne pożywienie zwykle pozostaje problemem. Najwięcej kolagenu jest w rybie, golonce, galaretach, podrobach, albo w wywarze z kurzych łapek. Niestety jakość dzisiejszego pożywienia i problem z jego codziennym przyrządzaniem, tak by było bogatym źródłem kolagenu, jest decydujący. Pozostaje nam suplementacja kolagenu, czyli przyjmowanie odpowiednich form kolagenu w kapsułkach.

 

I tu wracamy do odkrycia naszych 3 młodych naukowców. Mając aktywny kolagen w formie żelu, wystarczyło tylko (w bardzo skomplikowanym procesie) pozbyć się z niego wody po to, aby uzyskać najczystszą formę kolagenu w postaci proszku. W żmudnym procesie liofilizacji otrzymujemy zmikronizowany proszek aktywnego kolagenu, który zachowuje wszystkie swoje właściwości.

By wzmocnić działanie samego kolagenu, grupa międzynarodowych ekspertów współpracujących z marką Colway, zaproponowała dodanie do liofilizowanego kolagenu zmikronizowanych alg atlantyckich i naturalnej witaminy E. Wszystko to w oparciu o patent prof. Andrzeja Frydrychowskiego. Tak powstał uznany przez wielu ekspertów za najlepszy na świecie, bo najbardziej zbliżony do natury, produkt białkowy o handlowej nazwie Colvita. Zawiera on kapsułkowany kolagen rybi, algi atlantyckie, i naturalną witaminę E. Jak działa i jakie problemy rozwiązuje, przeczytasz w opiniach naszych użytkowników.

 

Colvita – drugi produkt, który proponujemy Ci na początek. Uzupełnij swój kolagen od wewnątrz! Jeśli nie masz większych problemów ze skórą i stawami, a więc chcesz po prostu utrzymać dobrą kondycję całego organizmu, stosuj profilaktycznie 2 kapsułki dziennie. Jedną rano i jedną wieczorem zawsze podczas jedzenia lub chwilę po. Chodzi o to, że witamina E rozpuszcza się tylko w tłuszczach i by wykorzystać jej działanie musisz przyjmować Colvitę wraz z posiłkiem.

Jeżeli masz już problemy ze skórą lub stawami, musisz zwiększyć dawkowanie. Po 2-3 kapsułki rano i wieczorem. Wszystko zależy od tego, w jakim stanie jest obecnie Twój organizm i jakiego wsparcia potrzebuje. 

 

 

 

Trzecim produktem, który Ci gorąco polecamy i który jest niezbędny w prawidłowej pielęgnacji Twojej skóry i całego organizmu, jest witamina C-olway. Pozyskiwana przez markę Colway z gryki i gorzkiej pomarańczy jest najbardziej przyswajalną formą witaminy C.

 

Dlaczego witamina C?

Patrząc tylko na Twój kolagen, witamina C bierze udział w tworzeniu się nowych włókien Twojego kolagenu w procesie tzw. trójhelisy. Mówiąc bardziej obrazowo, powstawanie nowego włókna kolagenu jest bardzo zbliżone do zaplatania warkocza z włosów. By dobrze zapleść włosy, potrzebujesz co najmniej 3 silnych pasm, by warkocz był mocny i wyglądał dobrze.

Z powstawaniem kolagenu jest bardzo podobnie.

Z tym że jedną z form tworzących „warkocz” kolagenu jest właśnie witamina C. Oczywiście witamina C pełni jeszcze wiele innych funkcji w Twoim organizmie. Odpowiada za wiele ważnych procesów.

Patrząc jednak z perspektywy kolagenu: jej obecność jest absolutnie niezbędna, by powstawały nowe włókna kolagenu.

 

Podsumowując:

By prawidłowo przeprowadzić pełną kurację aktywnym kolagenem, potrzebujesz 3 produktów:

 

  1. Kolagen Platinum – działasz na skórę punktowo od zewnątrz
  2. Kapsułki Colvita – uzupełniasz swój kolagen od wewnątrz
  3. Witamina C-olway – wspomagasz budowę nowych włókien kolagenu w Twojej skórze*

 

  

kolagen naturalny Platinum >>>

 

 

 

Witamina C-OLWAY >>>

 

 

 

Kolagen Colvita >>>

 

Inni Klienci kupili również
Peeling Niebieski Diament 75 ml
Peeling Niebieski Diament 75 ml

147,00 zł

szt.
Scrub do ciała 200 ml
Scrub do ciała 200 ml

77,00 zł

Cena regularna:

129,00 zł

Najniższa cena: 129,00 zł
szt.
Kolagen GOLD 50 ml
Kolagen GOLD 50 ml

275,00 zł

szt.
Colway Colvita 60 szt
Colway Colvita 60 szt

207,00 zł

szt.
Colway Axanta - astaksantyna 60 kps
Colway Axanta - astaksantyna 60 kps

167,00 zł

szt.
COLWAY 100 kps witamina C
COLWAY 100 kps witamina C

137,00 zł

szt.
CollUp kapsułki 60 szt
CollUp kapsułki 60 szt

199,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl