Oferta OGRANICZONA CZASOWO. Tylko dla Czytelników naszego Poradnika.

 

 

UWAGA:

  • Zaznacz Paczkomaty, nie zapłacisz za przesyłkę.
  • Do paczki z maseczką dokładamy Bezpłatne katalogi z produktami Kolagenu Naturalnego

 

 

 

Opis Produktu:

Maseczka glinka kaolinowa + kolagen. Najszybciej doprowadzi Twoją skórę do zdrowego wyglądu. Jeżeli chcesz wyglądać dobrze za 2-3 godziny wystarczy nałożyć maseczkę kaolinową, którą szybko przygotujesz samodzielnie. Prosta instrukcja jest w pudełku.

 

 

Sposób Użycia:

 Mieszasz glinkę kaolinową i kolagen ze skór rybich w miseczce, z dodatkiem odrobiny wody i nakładasz na twarz. Trzymasz około 15-20 minut.

 

 

  • Nie trzymaj produktu w miseczce. Nakładaj zaraz po przygotowaniu na oczyszczoną wcześniej skórę. Jak poczekasz glinka stwardnieje i nie nałożysz maseczki!

 

  • Twoja skóra dostanie w tym czasie ogromną porcję minerałów pochodzących z glinki.

 

 

Glinka jest wydobywana tylko z kilku głębokich złóż na całym świecie. Suszona w sposób naturalny na słońcu pozostaje w pełni naturalna. W połączeniu z polskim kolagenem tworzy parę, która w kilka chwil zrewitalizuje Twoją skórę. Po zastosowaniu naszej maseczki masz skórę gotową na podkład do makijażu. Dosłownie w przeciągu 30 minut osiągasz znakomite rezultaty.

 

 

Kolagen nawilży skórę, ściągnie ją delikatnie. Glinka nawilży i remineralizuje Twoją skórę. Jesteś już gotowa do wyjścia na randkę, ważne spotkanie, czy rozmowę biznesową. Nie musisz się martwić o swój wygląd. Skóra jest zawsze perfekcyjna.

 

Dlatego nazywamy naszą maseczkę LAST MINUTE.

 

 

Oczywiście nie musisz jej stosować tylko w wyjątkowych sytuacjach. Nadaje się znakomicie do remineralizacji naskórka na co dzień. Mycie mydłami z ługiem, peelingi, tonik, makijaż pozbawiają Twojej skóry minerałów. Zrób sobie raz w tygodniu naszą maseczkę i uzupełniaj na bieżąco minerały w Twoim naskórku.

 

Opracowana została w drodze poszukiwań możliwości szerszego wykorzystania kolagenu pozyskanego ze skór rybich. Hydratacja trzeciorzędowego kolagenu rybiego, przeprowadzona z zachowaniem jego "żywej" struktury spiralnej, jest jednym z największych odkryć biochemicznych ostatnich lat.

 

Technologię tą opracowano w Polsce.Kolagen naturalny w postaci uwodnionej jest jednak białkiem niezwykle kruchym, niemal bezbronnym wobec czynników zewnętrznych (kwasy, enzymy, temperatura >26°C, światło słoneczne), które powodują rozpad jego struktury trójspiralnej. Dlatego uważano przez wiele lat, że żel kolagenowy jest produktem skończonym i ostatecznym, zaś mieszanie go z substancjami kosmetycznymi może nastąpić - dopiero po - liofilizacji (odwodnieniu).

 

Jednakże połączenie Kolagenu Naturalnego z glinką kaolinową bezpośrednio przed nałożeniem na skórę, daje rezultat najlepszej obecnie na rynku kosmetycznym maseczki, którą zastosować można nawet w przysłowiowej "ostatniej chwili". Ściąga, wzmacnia, a jednocześnie nawilża, koi i odpręża skórę. Doskonale przygotowuje twarz do makijażu.

 


Kolagen naturalny jest kosmetykiem o uznanej skuteczności i szerokim spektrum oddziaływania na skórę. Jedną z największych sensacji kosmetologicznych obecnej dekady i pierwszym w historii nieimplantowanym kolagenem, który pokonuje barierę ochronną naskórka, pobudzając keratynocyty i fibroblasty do produkcji kolagenu własnego. Tym samym radykalnie opóźnia procesy starzenia się i marszczenia skóry.

 


Glinka kaolinowa jest również produktem w 100% naturalnym. Pozyskana z pokładów głębokich kilku zaledwie złóż na świecie, wysuszona zostaje zawsze w sposób naturalny na słońcu.

 

Jest to najbogatsza spośród stosowanych w medycynie i kosmetologii kopalin, skarbnica najcenniejszych dla organizmu mikroelementów. Kaolin, posiada tak silne właściwości aseptyczne, że w wodzie glinkowej nie następuje w ogóle rozwój bakterii gnilnych. Tak silne właściwości absorpcyjne, że umieszczone w nim jajko kurze trzykrotnie szybciej traci na wadze, a niewielka nawet ilość dodana do wody wodociągowej eliminuje posmak i zapach chloru.

 


Argilloterapia (leczenie kaolinem i bentonitem) zarówno przy użyciu naskórnym, jaki i wewnętrznym - zaleca stosowanie glinki przy ponad stu schorzeniach. Najważniejszym oddziaływaniem kaolinu w kosmetyce twarzy, jest najwyższa spośród znanych substancji aktywnych, zdolność reminalizacji epidermy. Wskutek używania mydeł na bazie ługu, toników, peelingów i płynów do demakijażu - naskórek jest systematycznie i nieuchronnie wyjaławiany z niezbędnych soli mineralnych. Już tylko z tego względu, zalecane jest stosowanie maseczki na bazie glinki, która przywraca również właściwy poziom pH.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl