Od czego rozpocząć kurację? 3 produkty, które powinnaś używać już dziś! 1
Od czego rozpocząć kurację? 3 produkty, które powinnaś używać już dziś!

 

3 produkty z kolagenem rybim, które powinieneś używać już dziś!

 

Witaj, często dostajemy pytania od naszych Czytelników i Klientów :

 

  • jak prawidłowo rozpocząć kurację kolagenem rybim,
  • jakich produktów użyć na początku i dlaczego jest to takie ważne?

 

Zacznijmy od tego, że Twoja udana kuracja kolagenem rybim, która przynosi najlepsze rezultaty dla Ciebie i osiąga założone przez Ciebie cele pielęgnacji Twojej skóry, włosów i całego organizmu musi być dwutorowa.

 

Co to znaczy?

 

Tor 1. Kolagen aplikujesz od zewnątrz

3 młodych polskich naukowców, którzy pracowali na transoceanicznym statku „ profesor Siedlecki”, w latach 80-tych ubiegłego stulecia nie zdawało sobie nawet sprawy, że dokonali epokowego odkrycia w dziedzinie kosmetologii. Opracowali metodę pozyskania kolagenu z rybich skór, który zachowywał swoją aktywność poza żywym organizmem ryby! To epokowe wydarzenie w światowej kosmetologii zawdzięczamy właśnie Polakom.

 

Kolagen tak pozyskany można było konfekcjonować w butelki i podnosić produkcję kolagenu w naszej skórze, poprzez aplikację niewielkich ilości tego perfekcyjnego produktu na skórę twarzy. Głęboka penetracja i przenikanie rybiego kolagenu w najgłębsze warstwy skóry, pobudza Twoje komórki produkujące Twój kolagen do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Zaczynasz produkować coraz więcej kolagenu, Twoja skóra odzyskuje elastyczność, powraca napięcie skóry, płytkie zmarszczki zanikają, a te głębsze ulegają dużemu spłyceniu.

 

Tak działa kolagen rybi w formie żelu, po aplikacji na skórę Twojej twarzy, szyi i dekoltu. Jeżeli chcesz rozpocząć prawidłową pielęgnację skóry twarzy, szyi i dekoltu działasz punktowo. Nakładasz żel kolagenowy w miejsca, które wymagają wysokiej jakości pielęgnacji. Do rozpoczęcia Twojej kuracji kolagenowej idealnym produktem jest więc kolagen naturalny Platinum

 

 

Dlaczego tak myślę?

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z naszymi Klientami dowiodło, że na początek każdej kuracji punktowej, czyli konkretnego obszaru Twojej skóry idealnym produktem jest właśnie kolagen Platinum.

Posiada tylko 4 składniki, które znajdują się również w Twojej skórze! Są to kolagen, elastyna, woda i kwas mlekowy. Tak prosty skład powoduje to, że nie ma żadnych składników, które mogłyby uczulić Twoją skórę. Żadnych wypełniaczy, dodatków zapachowych. Zero chemii. Nic.

 

Mało tego, kolagen naturalny wraz z elastyną działają bakteriobójczo, więc kolagen Platinum użyty na skórę z problemami czyni ją gładką, rozświetloną i wyraźnie odmłodzoną. Wszelkie plamy, nierówności, zaskórniki w krótkim czasie zanikają,

 

To idealny produkt dla Osób z wszelkimi egzemami skóry, dla skóry po przejściach, po nieudanych zabiegach kosmetycznych, dla skóry z trądzikiem, z przebarwieniami, po solariach.Proces odnowy Twojej skóry wymaga jednak czasu i Twojego zaangażowania. Każdego dnia, rano i wieczorem, musisz aplikować kolagen Platinum na swoją skórę. I tak przez minimum 4 miesiące.

 

Kolagen rybi marki Colway jest bardzo wydajny. To koncentrat aktywnego kolagenu. Cały kolagen na Twojej twarzy potrzebuje 110 dni na pełną wymianę. To dlatego Twoja kuracja powinna trwać minimum 4 miesiące.

Oczywiście pierwsze efekty zobaczysz już nawet po pierwszych aplikacjach, ale żeby utrwalić stan naprawy skóry okres pielęgnacji musi trwać minimum 4 miesiące.

 

To jest pierwszy produkt, który polecam Ci użyć w pierwszej kolejności, by uzyskać swoje cele w pielęgnacji skóry.

 

Tor 2. Kolagen aplikujesz od wewnątrz

Pielęgnujesz skórę twarzy, szyi i dekoltu, nakładasz aktywny kolagen w miejsca wymagające Twojej interwencji, ale co z resztą? Z włosami, skórą całego ciała, skórą na dłoniach, z paznokciami? A co jeśli masz problem z ruchomością stawów? Bolą Cię kolana, mas problem z poruszaniem rękoma, z barkami? Przecież słyszałaś, że to właśnie kolagen, a raczej jego poziom w Twoim organiźmie odpowiada za stan Twojej tkanki łącznej… No właśnie. I to jest prawda. Kolagen to składowy budulec niemal 30% całego Twojego organizmu.

Jest wszechobecny. Znajdziesz go w rogówce oka, wypełnia i stabilizuje Twoje organy wewnętrzne. Spaja, skleja cały Twój organizm. Stąd też pochodzi jego nazwa z greckiego „kola” czyli klej. Wiesz na pewno, że poziom Twojego kolagenu ma duży wpływ na Twój wygląd i samopoczucie,

No dobrze, więc powstaje podstawowe pytanie. Skoro kolagen jest dla mnie tak ważny, to:

 

czy mogę go uzupełnić?

Jak mogę to zrobić?

 

Jak prawidłowo uzupełnić kolagen?

Podstawowym źródłem uzupełniania kolagenu powinno być codzienne pożywienie. Ale niestety nie jest. Z różnych powodów. Najwięcej kolagenu jest w galaretach, w podrobach, w wywarze z kurzych łapek. W rybach, w golonce. Niestety jakość pożywienia i problem z jego codziennym przyrządzaniem tak by było bogatym źródłem kolagenu jest decydujący. Pozostaje nam więc suplementacja kolagenu, czyli przyjmowanie odpowiednich form kolagenu w kapsułkach.

 

I tu wracamy do odkrycia naszych 3 młodych naukowców. Mając aktywny kolagen w formie żelu, wystarczyło tylko, (w bardzo skomplikowanym procesie) pozbawić tego żelu wody, by uzyskać najczystszą formę kolagenu w postaci proszku. W żmudnym procesie liofilizacji otrzymujemy zmikronizowany proszek aktywnego kolagenu, który zachowuje wszystkie swoje właściwości.

By wzmocnić działanie samego kolagenu, grupa międzynarodowych Ekspertów, współpracujących z marką Colway, który opiera produkcję kolagenu o patent prof. Andrzeja Frydrychowskiego, zaproponowała dodanie do liofilizowanego kolagenu zmikronizowanych alg atlantyckich i naturalnej witaminy E. Tak powstał uznany przez wielu Ekspertów za najlepszy na świecie, bo najbardziej zbliżony do natury, produkt białkowy o handlowej nazwie Colvita.

Colvita zawiera kapsułkowany kolagen rybi, algi atlantyckie, i naturalną witaminę E. Jak działa i jakie problemy rozwiązuje poczytasz w opiniach naszych Użytkowników – LINK

 

Colvita – to jest drugi produkt, który proponuję Ci na początek. Uzupełnij swój kolagen od wewnątrz. Jesli nie masz większych problemów ze skórą, ze stawami, chcesz utrzymać dobrą kondycję całego organizmu stosuj profilaktycznie 2 kapsułki – 1 rano i jedną wieczorem. Zawsze podczas jedzenia lub chwilę po.

Chodzi o to, że witamina E rozpuszcza się tylko w tłuszczach i by wykorzystać jej działanie musisz przyjmować Colvitę wraz z posiłkiem. Jeżeli masz już problemy ze skórą, ze stawami musisz zwiększyć dawkowanie. Po 2-3 kapsułki rano i wieczorem. Wszystko zależy od tego w jakim stanie jest obecnie Twój organizm i jakiego wsparcia potrzebuje.

 

Kolagen COLVITA - LINK >

 

Trzecim produktem, który Ci goraco polecam, który jest niezbędny w prawidłowej pielęgnacji Twoje skóry i całego organizmu jest naturalna witamina C-OLWAY. Pozyskiwana przez markę Colway z gryki i gorzkiej pomarańczy. To żródła najbardziej przyswajalnych form witaminy C.

 

Dlaczego witamina C?

Patrząc tylko na Twój kolagen, witamina C bierze udział w tworzeniu się nowych włókien Twojego kolagenu w procesie tzw. trójhelisy. Mówiąc bardziej obrazowo. Powstawanie nowego włókna kolagenu jest bardzo zbliżone do zaplatania warkocza z włosów. By dobrze zapleść włosy, potrzebujesz co najmniej 3 silnych pasm. By warkocz był mocny, wyglądał dobrze. Więc z powstawaniem kolagenu jest podobnie.

Z tym, że jedną z form tworzących „warkocz” kolagenu jest właśnie witamina C. Oczywiście witamina C pełni jeszcze wiele innych funkcji W Twoim organizmie. Odpowiada za wiele ważnych procesów. Patrząc jednak z perspektywy kolagenu: jej obecność jest absolutnie niezbędna by powstały Twoje nowe włókna kolagenu.

 

Reasumując:

By prawidłowo przeprowadzić pełną kurację aktywnym kolagenem potrzebujesz 3 produktów:

 

  1. Kolagen Platinum – działasz na skórę od zewnątrz
  2. Kapsułki Colvita – działasz od wewnątrz na cały organizm, uzupełniasz swój kolagen wewnętrznie
  3. Witamina C – wspomagasz budowę wielu nowych włókien Twojego kolagenu*

 

*Bez wysycenia organizmu dużymi dawkami witaminy C zapomnij o prawidłowej pielęgnacji Twojej skóry

Komentarze do wpisu (1)

8 lipca 2023

Dzień dobry, wczoraj 06.07.2023 zrobiłam pierwsze zamówienie na Państwa produkty. Mieszkam w Niemczech i zamówiłam kapsułki Colvita i kolagen Platinum w Niemczech w firmie Amazon i eBay. Witaminę C chcę zamówić bezpośrednio u Państwa. Proszę o przysłanie informacji jak używać te trzy produkty. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie. Urszula z Bremen

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl