1. Zestaw Napinający Pod Oczy - działanie:

 

 

 

 

2. Krem pod oczy z kolagenem FGF I Eyseryl

 

Na czym polega innowacyjność kremu pod oczy Colway? Co takiego wyróżnia go spośród tysięcy produktów na rynku? To jego skład. Polski kolagen, tetrapeptyd Eyeseryl, algi, ogórecznik i absolutna innowacyjna nowość TO:


czynnik wzrostu fibroblastów (Fibroblast Growth Factor). W skrócie FGF

 

Co to jest? 

 

FIBROBLASTY to komórki produkujące nasz kolagen. Więcej kolagenu wyprodukowanego przez nasz organizm to lepszy wygląd skóry. Jak działa FGF na fibroblasty?

W krótkim czasie.

 

 

Film z mikrokamery pokazuje jak zastosowanie FGF wpływa na namnażanie się FIBROBLASTÓW.  Im więcej fibroblastów, tym więcej kolagenu. Skóra wzmocniona. Nawilżona. Wypielęgnowana. Rozświetlona. Wygładzona. Napięta. Tak działa nasz krem.

TEN czynnik dodano do kremu. Dlaczego? Skóra wokół oczu starzeje się najszybciej. Nie ma komórek tłuszczowych. Jest cienka. Krucha. Sucha. Wymaga POMOCY. FGF w kremie Colway taką pomoc niesie. 

Co widać na filmie?

Na  filmie obraz z kamery mikroskopowej pokazuje wybrany obszar macierzy międzykomórkowej skóry właściwej (Extracellular Matrix Skin) poddanej właśnie działaniu czynnika wzrostu fibroblastów (FGF)

Pod spodem jest umieszczony zegar. Zegar pokazuje jakie zmiany zachodzą podczas 90 godzin działania FGF na namnażanie fibroblastów. Widzimy ponad 90-cio godzinny proces namnażania się fibroblastów, skondensowany do sekwencji zaledwie 3 minutowej. Fascynujące.

 

Powrót na stronę produktu KLIKNIJ TUTAJ >>>

 

 

 

 

ELIKSIR POD OCZY NOWA FORMUŁA WYGŁADZENIE. ROZŚWIETLENIE. MŁODOŚĆ SPOJRZENIA.

  • Czy chcesz przywrócić młodzieńczy kontur oka? 
  • Czy Twojemu spojrzeniu brakuje blasku? 
 
Pielęgnacja delikatnych i wrażliwych okolic oczu wymaga szczególnej staranności, a stres odkłada swoje piętno najmocniej właśnie w okolicach Twoich oczu.
 
Krem pod oczy Colway zapewni Ci delikatne rozświetlenie konturu oka oraz przywróci uwodzicielskie, młode spojrzenie. Składniki naszego kosmetyku zostały tak dobrane, by nie tylko ochraniać okolice oczu przed powstawaniem nowych zmarszczek, ale by wygładzać te już istniejące.
 
 
Zatrzymanie wilgoci w strukturze skóry pozwala zatrzymać w niej młodość na dłużej. Uśmiechnij się, bo już wkrótce dzięki codziennej pielęgnacji Eliksirem zobaczysz w lustrze wypoczęte i piękniejsze oczy. Twoje oczy. 
 
Nowa Formuła Eliksiru Pod Oczy wzbogacona została o FGF-1 pierwszy opracowany biotechnologicznie i wytwarzany całkowicie w Polsce – czynnik wzrostu fibroblastów.
 
 
Komponent bardzo drogi i równie efektywny !
 
 
 
 

Efekty: nawilżenie, wygładzenie, rozświetlenie.

Najlepsze rezultaty w połączeniu z kuracją kolagenową. 

                                                

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl