Opinie Klientów:

05.09.2016

Kolagen natywny używam również na inne części ciała takie jak twarz i uda. Mam tendencję do wyprysków, ale odkąd używam kolagenu pojawiają się rzadziej, są miejsze i jest ich zdecydowanie mnie. Na udach zmniejszył mi się cellulit. Nie zniknął, ale odnotowałam poprawę.

 

 

 

Kolageny NatywneNOWOŚĆ!  Nowa rodzina kolagenów. Odporna na temperaturę. Możesz je zabrać nawet na plażę!

 

Native Collagens to rodzina produktów najnowszej generacji,  Kolagen izolowany ze skór rybich. Trądzik, zmarszczki, przebarwienia, liszaje, wypryski. Skóra zaczerwieniona, atopowa. Alergie skóry. 

 

To jedyny znany na świecie naturalny zbiór peptydów, które swobodnie penetrują barierę naskórka. Kolagen jest „proteiną młodości”,która stanowi ponad 30% masy białka ludzkiego i aż 70% białek skóry.

Wraz z elastyną tworzy w skórze właściwej elastyczną siateczkę, która nadaje jej sprężystość i jędrność, wiąże wodę, substancje lipofilowe i stanowi o kondycji tkanki łącznej czyli w istocie o kondycji całegoorganizmu.

Native Collagens są produktami anti-age, które w odróżnieniu od tysięcy kremów - nie walczą ze skutkami, lecz uderzają w przyczynę. Główną przyczyną powstawania zmarszczek, jest deficyt kolagenu.

 

Nowa rodzina Native Collagen - odporna termiczna - złoto koloidalne, srebro koloidalne, laktoferyna, retinol. Skóra atopowa, trądzik rózówaty, skóra z problemami, alergiczna.  Poznaj składniki nowej rodziny kolagenów Colway. Zobacz:

 

Collagen Native Pure 50 ml Collagen Native Pure 50 ml
Producent: Colway
Cena: 215,00 zł
szt.
zobacz więcej
Collagen Native GOLD 50 ml Collagen Native GOLD 50 ml
Producent: Colway
Cena: 275,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kolagen Natywny DNA Kolagen Natywny DNA
Producent: Colway
Cena: 305,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl