Kolagen do twarzy

Twarz jest jak Twoja wizytówka. Chcesz wyglądać dobrze? Twoja skóra twarzy musi być w dobrej kondycji. Rozświetlona, odprężona skóra twarzy, bez plam, napięta, o zdrowym wyglądzie odejmuje Ci sporo lat. I odwrotnie: skóra przesuszona, o ziemistym zabarwieniu, z widocznymi oznakami starzenia, uczyni Cię sporo starszym. Co decyduje o dobrym wyglądzie Twojej twarzy. W pierwszej kolejności nawilżenie. Jeżeli Twoja skóra jest nawilżona odpowiednio, zmarszczki nie pojawią sie szybko. Skóra przesuszona jest podatna na rozciąganie. "Usycha" szybko, pojawiają się pierwsze zagłębienia. 

 

 

Expresowa Maska liftingująca 30 minut! Expresowa Maska liftingująca 30 minut!
Cena: 139,00 zł 199,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kolagen Platinum 50 ml Kolagen Platinum 50 ml
Producent: Colway
Cena: 227,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kolagen Platinum 100 ml Kolagen Platinum 100 ml
Producent: Colway
Cena: 337,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kolagen Platinum 200 ml Kolagen Platinum 200 ml
Producent: Colway
Cena: 477,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kolagen Silver 100 ml Kolagen Silver 100 ml
Producent: Colway
Cena: 257,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kolagen Silver 200 ml Kolagen Silver 200 ml
Producent: Colway
Cena: 367,00 zł
szt.
zobacz więcej
Atelokolagen 50 ml Atelokolagen 50 ml
Producent: Colway
Cena: 287,00 zł
szt.
zobacz więcej
Atelokolagen Perłowy 120 ml Atelokolagen Perłowy 120 ml
Producent: Colway
Cena: 287,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Collagen Native Pure 50 ml Collagen Native Pure 50 ml
Producent: Colway
Cena: 215,00 zł
szt.
zobacz więcej
2 x tester Atelokrem MC 2 2 x tester Atelokrem MC 2
Producent: Colway
Cena: 8,00 zł
szt.
zobacz więcej
Atelokrem MC 2 Atelokrem MC 2
Producent: Colway
Cena: 237,00 zł
szt.
zobacz więcej
Blue Daimond Cream Blue Daimond Cream
Producent: Colway
Cena: 287,00 zł
szt.
zobacz więcej

Pielęgnacja twarzy - jak to zrobić dobrze

Za napięcie skóry Twojej twarzy odpowiada stan Twoich włókien kolagenowych. Znajdują się tuż pod Twoją skórą. Tworzą gęstą i dobrze uplecioną sieć, która jest rusztowaniem Twojej skóry. Gdy włókna są w dobrej kondycji, ponapinane jak struny... nic Ci nie grozi. Na Twojej twarzy nie pojawi się żadna zmarszczka, ani nawet drobniutka rysa. Aktywny kolagen do twarzy nie jest Ci zupełnie potrzebny. Zdrowa dieta, aktywność fizyczna - masz wpływ na swój wygląd. Co niszczy Twoją pielęgnację i wygląd skóry? Na pewno nadmierne opalanie skóry. Skóra tego nie znosi. Rozgrzane włókna naciągają się. Rusztowanie zaczyna się zapadać. To dlatego Azjatki unikają słońca jak ognia. Od najmłodszych lat wiedzą o tym. To dlatego mają alabastrową skórę.

 

 

Kolagen do twarzy - nie spiesz się, ale tego się wystrzegaj

Pisałem Ci poprzednio, że słońce jest wrogiem Twojej skóry twarzy. Jak przesadzisz ze słońcem, będziesz musiała użyć w swojej pielęgnacji kolagen do twarzy. To produkt, który wzmocni i odbuduje Twój kolagen pod skórą. Ale ... nie spiesz się z tym. Zawsze zdążysz go użyć. Na razie możesz zrobić coś dla swojej skóry. Przede wszystkim unikaj cukru. Wiem, cukier jest wszechobecny. Nawet kiełbasy sa dosładzane by wzmocnić ich smak. Jesteśmy tak uzależnieni od cukru, że jest on wyznacznikiem naszego smaku. A cukier wchodzi z Twoim naturalnym kolagenem w reakcję zwaną glikacja. Krótko mówiąc : szatkuje Twój kolagen jak nożem. Unikaj cukru jak tylko możesz. Palenie - tu nie muszę Ci chyba nic mówić. Stres - pobudza i wydziela Twój kortyzol. A to właśnie kortyzol niszczy chyba w stopniu największym Twój kolagen. Twoja skóra zaczyna być ścieńczona, pojawią się rozstępy i trądzik. Unikaj stresu. Dużo się uśmiechaj, nie przejmuj sie wszystkim i nie wyolbrzymiaj problemów, staraj się dbać o siebie. Bądź aktywna, ruszaj sie dużo, spaceruj. 

 

 

Kolagen do twarzy - kiedy zacząć używać

Jak zauważysz pierwsze oznaki starzenia się Twojej skóry, co możesz zrobić? Wiesz już, że Twój aktywny kolagen odpowiada za napięcie Twoich włókien kolagenu. Kiedy zacząć używać? Nawet drobne załamania skóry warto zacząć pielęgnować. To odpowiednio dobrany do Twojej skóry produkt, zwiększy poziom Twojego kolagenu. Nakładaj 2 razy dziennie niewielkie ilości preparatu. Nasze kolageny to silne koncentraty białkowe. Twoja skóra dzień po dniu odzyska blask, będzie napięta i odprężona. Wybierz swój kolagen do twarzy. Poniżej masz pełną ofertę produktów w 2019 roku.

 

kolagen do twarzy

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl